LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

Čempioni 2009


10.d.
1. Aidens Zalāns - Beate Anne Strauta
2. Roberts Gints Bērziņš - Megija Dana Morīte
3. Patriks Simsons - Gunda Anda Zabrauska

ST
1. Linards Ābelīte - Paula Lauma Jakobija
2. Vladimirs Neikšins - Elīna Kalvāne
3. Kaspars Ivanovs - Jeļizaveta Jermilova
LA
1. Karls Aņiščenko - Paula Kukute
2. Vladimirs Valažaņinovs - Estere Beatrise Klapere
3. Natans Katkovskis - Jeļizaveta Manija
10.d.
1. Karls Aņiščenko-Paula Kukute
2. Natans Katkovskis - Jeļizaveta Manija
3. Vladimirs Neikšins - Elīna Kalvāne

ST
1. Krists Čiapas - Anna Andreičuka
2. Vadims Kuzņecovs - Albīna Džalagonija
3. Artūrs Freimanis - Agate Labalaika
LA
1. Edvīns Astahovs - Anastasija Volažaņinova
2. Artūrs Freimanis - Agate Labalaika
3. Voldemārs Jurēvics - Līva Orleāne
10.d.
1. Artūrs Freimanis - Agate Labalaika
2. Krists Čiapas - Anna Andreičuka
3. Vadims Kuzņecovs - Albīna Džalagonija

ST
1. Gerds Ivuškāns - Beate Katrīna Zeltiņa
2. Ronalds Ābols - Santa Vitenberga
3. Valts Liepnieks - Daniela Diure
LA
1. Vjačeslavs Višņakovs - Terēze Kižlo
2. Andrei Semakins - Luīze Dārzniece
3. Edgars Orda - Valērija Tormazova
10.d.
1. Valts Liepnieks - Daniela Diure
2. Kārlis Treijs - Veronika Dedjajeva
3. Marts Puniņš - Dana Jēkabsone

ST
1. Edgars Gasjuns - Jūlija Saikina
2. Kaspars Banders - Vita Jaroščuka
3. Andrejs Rogovenko - Anna Vorončuka
LA
1. Jevgēņijs Suvorovs - Andrea Zelenkova
2. Šarunas Greblikas - Viktorija Horeva
3. Sandis Cīrulis - Ņina Bezzubova
10.d.
1. Matīss Grasmanis - Jeļena Tarana
2. Viktors Haritonovs - Olga Sidaravičute
3. Klāvs Kantoris - Madara Treimane


Pasaules čempionāts Jauniešiem ST

4.v. Ronalds Ābols - Santa Vitenberga
9.-10v. Gerds Ivuškāns - Beate Katrīna Zeltiņa

Pasaule čempionāts Jauniešiem 10d.

7.v. Kārlis Treijs-Veronika Dedjajeva

Eiropas čempionāts Jauniešiem ST

8.-9.v. Ronalds Ābols - Santa Vitenberga
8.-9.v. Gerds Ivuškāns - Beate Katrīna Zeltiņa

Pasaules čempionāts Jauniešiem LA

3.v. Vjačeslavs Višņakovs-Terēze Kižlo

Eiropas čempionāts Jauniešiem LA

2.v. Vjačeslavs Višņakovs-Terēze Kižlo

Eiropas čempionāts Jauniešiem 10d

9.v. Kārlis Treijs-Veronika Dedjajeva

Pasaules Kauss LA

3.v. Jevgēņijs Suvorovs-Andrea Zelenkova

Eiropas Kauss LA

4.v. Jevgēņijs Suvorovs-Andrea Zelenkova

Pasaules čempionāts Juniori II ST

8.-9.v. Vadims Kuzņecovs - Albīna Džalagonija

Pasaules čempionāts Juniori II LA

12.v. .Artūrs Freimanis-Agate Labalaika

Pasaules čempionāts Juniori II 10d

10.v. .Artūrs Freimanis-Agate Labalaika