LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

Champions 2010


ST
1. Ņikita Mjakšins - Luīze Kaščejeva
2. Kristers Šmits - Melisa Bessonova
3. Leonards Petkēvičs - Marija Valta
LA
1. Kristers Šmits - Melisa Bessonova
2. Ņikita Mjakšins - Luīze Kaščejeva
3. Ralfs Pļasunovs - Viviāna Stūrīte
10d.
1. Kristers Šmits - Melisa Bessonova
2. Ņikita Mjakšins - Luīze Kaščejeva
3. Ēriks Emīls Bērziņš - Katrīna Rotkāja

ST
1. Vladimirs Neikšins - Elīna Kalvāne
2. Roberts Gints Bērziņš - Megija Dana Morīte
3. Aidens Zalāns - Beate Strauta
LA
1. Vladimirs Neikšins - Elīna Kalvāne
2. Roberts Gints Bērziņš - Megija Dana Morīte
3. Jānis Reinis Beikmanis - Annija Daniela Pivina
10d.
1. Vladimirs Neikšins - Elīna Kalvāne
2. Roberts Gints Bērziņš - Megija Dana Morīte
3. Andris Klievēns - Stephanie Dany Zimmeck

ST
1. Vadims Kuzņecovs - Albīna Džalagonija
2. Vjačeslavs Šuhtins-Anastasija Volkonska
3. Kirils Rasimjonoks-Jekaterina Suhareva
LA
1. Karls Aņiščenko-Paula Kukute
2. Natans Katkovskis-Jeļizaveta Manija
3. Vadims Kuzņecovs - Albīna Džalagonija
10d.
1. Vadims Kuzņecovs - Albīna Džalagonija
2. Kirils Rasimjonoks-Jekaterina Suhareva
3. Karls Aņiščenko-Paula Kukute

ST
1. Kārlis Treijs-Veronika Dedjajeva
2. Krists Čiapas - Anna Andreičuka
3. Valts Liepnieks - Daniela Diure
LA
1. Edgars Orda-Valērija Tormazova
2. Valters Jānis Frickauss-Līva Orleāne
3. Harijs Locs-Alise Miļkeviča
10d.
1. Kārlis Treijs-Veronika Dedjajeva
2. Marts Puniņš-Dana Jēkabsone
3. Valts Liepnieks - Daniela Diure

ST
1. Andrejs Rogovenko - Anna Vorončuka
2. Edgars Līnis - Jekaterina Perederējeva
3. Gerds Ivuškāns - Beate Katrīna Zeltiņa
LA
1. Alexander Rebrov-Madara Liepniece
2. Alex Zampierollo-Elza Pole
3. Vjačeslavs Višņakovs-Terēze Kižlo
10d.
1. Matīss Grasmanis-Jeļena Tarana
2. Raimonds Andersons-Olga Tikhonova
3. Kristaps Kalva-Lesia Bogachova


PIEAUGUŠIE VIETA DEJOTĀJI
PČ LA 21-23 Vjačeslavs Višņakovs – Terēza Kižlo
29-30 Alex Zampierollo – Elza Pole
PČ ST 18-21 Andrejs Rogovenko – Anna Vorončuka
29-30 Ilmārs Ozols – Santa Dmitrijeva
PČ 10 DEJAS 27-28 Matīss Grasmanis – Jeļena Tarana
EČ LA 15 Aleksandrs Rebrovs – Madara Liepniece
EČ ST 27 Andrejs Rogovenko – Anna Vorončuka
30-31 Edgars Līnis – Jekaterina Perederejeva
EČ 10 DEJAS 21 Matīss Grasmanis – Jeļena Tarana
PK LA
PK ST 15 Edgars Līnis – Jekaterina Perederejeva
PK 10 DEJAS 17 Raimonds Andersons – Olga Tikhonova
EK LA 7 Aleksandrs Rebrovs – Madara Liepniece
EK ST 5 Andrejs Rogovenko – Anna Vorončuka
EK10 DEJAS 9 Raimonds Andersons – Olga Tikhonova
ESČ 10 DEJAS 10 Matīss Grasmanis – Jeļena Tarana
JAUNIEŠI
PČ LA 22-23 Edgars Orda – Valērija Tormozova
33 Valters Jānis Frickauss – Līva Orleāne
PČ ST 14-16 Krists Čiapas – Anna Andreičuka
18-19 Kārlis Treijs – Veronika Dedjajeva
PČ 10 DEJAS 8 Kārlis Treijs – Veronika Dedjajeva
EČ LA 10 Edgars Orda – Valērija Tormozova
18 Valters Jānis Frickauss – Līva Orleāne
EČ ST 8 Kārlis Treijs – Veronika Dedjajeva
16 Krists Čiapas – Anna Andreičuka
EČ 10 DEJAS 6 Marts Puniņš – Dana Jākobsone
JUNIORI II
PČ LA 5 Karls Aniščenko – Paula Kukute
9 Natans Katkovskis – Jeļizaveta Manija
PČ ST 4 Vadims Kuzņecovs – Albīna Džalagonija
8-9 Vjačeslavs Šuhtins – Anastasija Volkonska
PČ 10 DEJAS 4 Vadims Kuzņecovs – Albīna Džalagonija
SENIORI
PČ LA 33-34 Romualdas Jokšas – Ilona Jokša
PČ ST 40-42 Indulis Martinsons – Baiba Martinsone