LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

Champions 2017


ST
1. Elans Kristers Vilimanis / Alita Zinovatna
2. Ričards Krīviņš / Eva Grāvere
3. Roberts Ceimers / Amanda Aksenoka
LA
1. Elans Kristers Vilimanis / Alita Zinovatna
2. Ričards Krīviņš / Eva Grāvere
3. Daniils Jukšs / Poļina Karimova
10d.
1. Elans Kristers Vilimanis / Alita Zinovatna
2. Ričards Krīviņš / Eva Grāvere
3. Roberts Ceimers / Amanda Aksenoka

ST
1. Ernests Aksels Dimants / Marija Paščenko
2. Aleksejs Gutenko / Marta Aleksandra Palmbaha
3. Oļegs Bērziņš / Anna Bērziņa
LA
1. Alans Orda / Arina Mohova
2. Ernests Aksels Dimants / Marija Paščenko
3. Kristers Edgars Rauska / Amanda Miltiņa
10d.
1. Ernests Aksels Dimants / Marija Paščenko
2. Alans Orda / Arina Mohova
3. Aleksejs Gutenko / Marta Aleksandra Palmbaha

ST
1. Roberts Andersons / Jekaterina Rasimjonoka
2. Andrejs Griņevičs / Ksenija Razina
3. Sevastjans Sergejevs / Everita Kļaviņa
LA
1. Aleksis Visockis / Kerija Keita Ziemele
2. Andrejs Griņevičs / Ksenija Razina
3. Ņikita Toms / Laura Stūraine
10d.
1. Andrejs Griņevičs / Ksenija Razina
2. Ņikita Toms / Laura Stūraine
3. Sevastjans Sergejevs / Everita Kļaviņa

ST
1. Denis Gudovsky / Megija Dana Morīte
2. Ričards Šteinfelds / Atilė Žukaitė
3. Vladislavs Pečens / Aliaksandra Bahushevich
LA
1. Denis Gudovsky / Megija Dana Morīte
2. Leonards Petkevičs / Polina Cepilova
3. Vladislavs Pečens / Aliaksandra Bahushevich
10d.
1. Denis Gudovsky / Megija Dana Morīte
2. Vladislavs Pečens / Aliaksandra Bahushevich
3. Harijs Vīksna / Laura Mežsarga

ST
1. Ričards Šteinfelds / Atilė Žukaitė
2. Bogdans Tihoņenko / Alisa Aņisimova
3. Agnis Freimanis / Ksenija Fiļinceva
LA
1. Artur Tagirov / Rebeka Čerepanova
2. Gints Roberts Bērziņš / Viktorija Ivanova
3. Deniss Ivačenkovs / Adriana Ratniece
10d.
1. Artur Tagirov / Rebeka Čerepanova
2. Agnis Freimanis / Ksenija Fiļinceva
3. Ņikita Tarasenko / Keita Straume

ST
1. Edgars Līnis / Elīza Ancāne
2. Vadims Šurins / Anastasia Meshkova
3. Marts Puniņš / Dana Jākobsone
LA
1. Kristaps Kalva / Yuliya Lisovska
2. Maksym Kravchenko / Paula Kukute
3. Marts Puniņš / Dana Jākobsone
10d.
1. Marts Puniņš / Dana Jākobsone
2. Artur Tagirov / Rebeka Čerepanova
3. Ņikita Tarasenko / Keita Straume

ST
1. Gatis Simsons / Jūlija Simsone
2. Uldis Tomass Šimens / Una Klapkalne
3. Sergejs Latņikovs / Kristīne Latņikova
LA
1. Kalvis Deaks / Dina Deaka
2. Viktors Kisils / Svetlana Kisile
3. Juris Maskalāns / Agnese Maskalāne
10d.
1. Romualdas Jokšas / Ilona Jokša
2. Sergejs Latņikovs / Kristīne Latņikova
3. Valdis Reiters / Kristīne Vanaga

ST
1. Indulis Martinsons / Baiba Martinsone
2. Romualdas Jokšas / Ilona Jokša
3. Valdis Reiters / Kristīne Vanaga
LA
1. Valdis Reiters / Kristīne Vanaga
2. Romualdas Jokšas / Ilona Jokša
3. Aleksandrs Ozerskis / Irina Ozerska

ST
1. Juris Boldiševics / Anita Boldiševica
2. Harijs Zablockis / Nalda Zablocka
3. Ivars Ošenieks / Inese Žubecka

ST
1. Voldemārs Jānis Vaivods / Tatjana Šarova
2. Mārtiņš Paukšēns / Sarmīte Berga
3. Modris Miervaldis Gipmanis / Gaida Petere


Nr. Sacensību nosaukums Sacensību datumi  Iegūtā vieta Sacensību vieta (pilsēta, valsts) Sportistu skaits no Latvijas
1. WDSF World Championship Senior II Standard 10.02.2017 105. Antwerp, Belgium 2
2. WDSF European Championship Ten Dance 18.02.2017 6. Copenhagen, Denmark 2
3. WDSF World Championship U 21 Latin 25.02.2017 10. Bassano del Grappa 2
4. WDSF Grand Slam Standard 18.03.2017 11.,15. Helsinki, Finnland 6
5. WDSF Grand Slam Latin 19.03.2017 56. Helsinki, Finnland 2
6. WDSF European Championship Latin 15.04.2017 26.,42. Cambrils, Spain 4
7. WDSF World Championship U 21 Standard 13.05.2017 1.,6,.9. Salaspils, Latvia 6
8. WDSFPD European Cup Latin 14.05.2017 2, Debrecen, Hungary 2
9. WDSF European Championship Youth Latin 14.05.2017 6. Chisinau, Moldova 4
10. WDSF European Championship Standard 19.05.2017 9.,25. Olomouc, Czech Republic 4
11. WDSF World Cup Latin 3.06.2017 10. Szombathely, Hungary 2
12. WDSF PD European Championship Latin 11.06.2017 2. St. Petersburg, Russia 2
13. WDSF PD World Cup Latin 24.06.2017 1. Baden-Baden, Germany 2
14. WDSF Grand Slam Standard 9.07.2017 8,,14. Hong Kong, Hong Kong 4
15. IWGA World Games ( Standard) 28.07.2017 7 Wroclaw, Poland 2
16. WDSF Grand Slam Standard 9./10.08.2017 2 Stuttgart, Germany 6
17. WDSF Grand Slam Latin A The World Games 10./11.08.2017 2 Stuttgart, Germany 6
18. WDSF PD Super Grand Prix Latin 10.08.2017 1. Stuttgart, Germany 2
19. WDSF World Cup Standard 26.08.2017 4. Bahru, Malaysia 2
20. WDSF European Championship Youth Standard 8.09.2017 8. Bratislava, Slovakia 4
21. WDSF World Championship Junior II Standard 9.09.2017 14.,19. Bratislava, Slovakia 4
22. WDSF World Championship Standard 10.09.2017 9.,13. Chengdu, People`s Republic of China 4
23. WDSF World Championship Senior I Standard 23.09.2017 27.,42. Kistelek, Hungary 4
24. WDSF PD Super Grand Prix Latin 30.09.2017 1. Ostrava, Czech Republic 2
25. WDSF World Championship Ten Dance 8.10.2017 8. Marseille, France 2
26. WDSF Northern European Championship 13.10.2017 Elblag, Poland 46
27. WDSF World Championship Junior II Ten Dance 14.10.2017 8. Chisinau, Moldova 2
28. WDSF World Championship Senior I Latin 15.10.2017 18. Miami, USA 2
29. WDSF World Championship Senior II Ten Dance 21.10.2017 21. Salsomaggiore, Italy 2
30. WDSF PD World Championship Latin 21.10.2017 2. Leipzig, Germany 2
31. WDSF Grand Slam StandardA 28.10.2017 10.,14. Moscow, Russia 6
32. WDSF World Championship Youth Ten Dance Ayouth Ten Dance 28.10.2017 2. Moscow, Russia 2
33. WDSF World Championship Junior II Latin 4.11.2017 10. Bucharest, Romania 4
34. WDSF European Cup Latin 4.11.2017 9. Vila Nova de Famalicao, Portugal 2
35. WDSF World Championship Senior II Latin 11.11.2017 54. Bilbao, Spain 2
36. WDSF European Cup Ten Dance 11.11.2017 4. Usti nad Labem, Czech Republic 2
37. WDSF European Campionship Youth Ten Dance 11.11.2017 16. Warsaw, Poland 2
38. WDSF World Championship Youth Latin 12.11.2017 2.,7. Seoul, Korea 4
39. WDSF World Championship Latin 18.11.2017 41.,51. Vienna, Austria 4
40. WDSF PD Super Grand Prix Latin 2.12.2017 2. Moscow, Russia 2
41. WDSF World Cup Ten Dance 3.12.2017 4 Moscow, Russia 2
42. WDSF World Championship Youth Standard 16.12.2017 5.,7. Riga, Latvia 4