LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

Champions 2016


ST
1. Vilimanis, Elans Kristers / Zinovatna, Alita
2. Krīviņš, Ričards / Grāvere, Eva
3. Bērziņš, Oļegs / Bērziņa, Anna
LA
1. Orda, Alans / Mohova, Arina
2. Dimants, Ernests Aksels / Paščenko, Marija
3. Vilimanis, Elans Kristers / Zinovatna, Alita
10d.
1. Orda, Alans / Mohova, Arina
2. Krīviņš, Ričards / Grāvere, Eva
3. Dimants, Ernests Aksels / Paščenko, Marija

ST
1. Krēmers, Jāns Jānis / Viškinte, Luīze
2. Bergmanis, Gustavs / Vīksna, Helma
3. Vorona, Arsenijs / Žegalina, Katerina
LA
1. Visockis, Aleksis / Malysheva, Daria
2. Bogačovs-Kudrevatihs, Kirils / Čistjuļina, Serafima
3. Krēmers, Jāns Jānis / Viškinte, Luīze
10d.
1. Krēmers, Jāns Jānis / Viškinte, Luīze
2. Vorona, Arsenijs / Žegalina, Katerina
3. Plakitins, Artemijs / Ļečebrina, Anastasija

ST
1. Vīksna, Harijs / Mežsarga, Laura
2. Andersons, Roberts / Rasimjonoka, Jekaterina
3. Vainovskis, Oskars / Dārzniece, Līva
LA
1. Mjakšins, Ņikita / Kaščejeva, Luīze
2. Simakov, Daniil / Čerepanova, Rebeka
3. Spradziņš, Artjoms / Kārkliņa, Karīna
10d.
1. Vīksna, Harijs / Mežsarga, Laura
2. Toms, Ņikita / Stūraine, Laura
3. Griņevičs, Andrejs / Razina, Ksenija

ST
1. Gudovskiy, Denis / Morīte, Megija Dana
2. Pečens, Vladislavs / Bahushevich, Aliaksandra
3. Šteinfelds, Ričards / Bernāte, Laura
LA
1. Gudovskiy, Denis / Morīte, Megija Dana
2. Petkevičs, Leonards / Cepilova, Polina
3. Salmanovs, Emirs Ali / Punka, Rūta
10d.
1. Gudovskiy, Denis / Morīte, Megija Dana
2. Pečens, Vladislavs / Bahushevich, Aliaksandra
3. Bērziņš, Gints Roberts / Bessonova, Melisa

ST
1. Klievēns, Andris / Priediņa, Anna
2. Ozerkins, Vladimirs / Kreslova, Veronika
3. Pujats, Dins / Vlasa, Santa
LA
1. Kravchenko, Maksym / Zimmeka, Stefanija Danija
2. Voložaņinovs, Vladimirs / Kukute, Paula
3. Ozerkins, Vladimirs / Kreslova, Veronika
10d.
1. Ozerkins, Vladimirs / Kreslova, Veronika
2. Kravchenko, Maksym / Zimmeck, Stephanie Dany
3. Leškovskis, Artūrs / Snurnicina, Darja

ST
1. Līnis, Edgars / Ancāne, Elīza
2. Treijs, Kārlis / Krivosheeva, Anastasija
3. Puniņš, Marts / Jākobsone, Dana
LA
1. Kalva, Kristaps / Brangbour, Ludivine
2. Treijs, Kārlis / Krivosheeva, Anastasija
3. Puniņš, Marts / Jākobsone, Dana
10d.
1. Treijs, Kārlis / Krivosheeva, Anastasija
2. Puniņš, Marts / Jākobsone, Dana
3. Kravchenko, Maksym / Zimmeck, Stephanie Dany

ST
1. Simsons, Gatis / Simsone, Jūlija
2. Šimens, Uldis Tomass / Klapkalne, Una
3. Latņikovs, Sergejs / Latņikova, Kristīne
LA
1. Kisils, Viktors / Kisile, Svetlana
2. Maskalāns, Juris / Maskalāne, Agnese
3. Deaks, Kalvis / Deaka, Dina
10d.
1. Jokšas, Romualdas / Jokša, Ilona
2. Latņikovs, Sergejs / Latņikova, Kristīne
3. Reiters, Valdis / Vanaga, Kristīne

ST
1. Martinsons, Indulis / Martinsone, Baiba
2. Liepiņš, Jānis / Liepiņa, Gundega
3. Jokšas, Romualdas / Jokša, Ilona
LA
1. Jokšas, Romualdas / Jokša, Ilona
2. Liepiņš, Jānis / Liepiņa, Gundega
3. Reiters, Valdis / Vanaga, Kristīne

ST
1. Zablockis, Harijs / Zablocka, Nalda
2. Strazdiņš, Juris / Strazdiņa, Ināra
3. Vidauskis, Māris / Vidauska, Aira


PIEAUGUŠIE VIETA DEJOTĀJI
PČ LA 45.-47. Kristaps Kalva - Ludivine Brangbour
51.53. Arturs Freimanis - Zaklina Sola.
PČ ST 24. Marts Puniņš – Dana Jēkabsone
18. Edgars Līnis – Elīza Ancāne
PČ 10 DEJAS 8. Kārlis Treijs – Anastasija Krivošeeva
EČ LA 30. Kārlis Treijs - Anastasia Krivosheeva
35. Marts Puniņš - Dana Jākobsone
EČ ST 19. Andrejs Rogovenko – Anna Vorončuka
18. Edgars Līnis-Elīza Ancāne
EČ 10 DEJAS 10. Marts Puniņš – Dana Jēkabsone
PK LA 21.-24. Artūrs Freimanis - Žaklīna Sola
PK ST 6. Edgars Līnis – Elīza Ancāne
PK 10 DEJAS 3. Marts Puniņš – Dana Jēkabsone
EK LA 11. Arturs Freimanis - Zaklina Sola.
EK ST 7. Edgars Līnis – Elīza Ancāne
PČ PD ST 14. Andrejs Rogovenko – Anna Vorončuka
18. I.Ozols/S.Dmitrijeva
PČ PD LA 8. Marts Smolko - Tina Bazykina
PČ U21 ST 5. Kirils Rasimjonoks - Varvara Zhigulskaya
10. Nicolas Ballester - Anna Andreicuka
PČ U21 LA 29.-30. Karols Arturs Junelis - Polina Golubeva
54. Karl Aniscenko - Estere Beatrise Klapere
JAUNIEŠI
PČ LA 4. Gudovskis/Morīte
12. Kravčenko/Zimmek
PČ ST 5. Gudovskis/Morīte
25.-26. Everts Gulbis - Elina Kalvane
PČ 10 DEJAS 5. Denis Gudovskis-Megija Dana Morīte
EČ LA 16. Everts Gulbis-Elīna Kalvāne
39. Jānis Reinis Beikmanis - Annija Daniela Pivina
EČ ST 9. Everts Gulbis-Elīna Kalvāne
11.-12. Davidovs/Klapere
EČ 10 DEJAS Everts Gulbis-Elīna Kalvāne
JUNIORI II
PČ LA 4. Leonards Petkevičs - Polina Cepilova
27. Nikita Myakshin - Luīze Kaščejeva
PČ ST 6. R.Šteinfelds/L.Barkāne
20. Simsons/Stražinska
PČ 10 DEJAS 19. Niks Habarovs - Loreta Putrale
SENIORI
PČ LA 23.-24. Viktors Kisils - Svetlana Kisile
PČ ST 17. Gatis Simsons - Julija Simsone
34. Uldis Thomas Shimens - Una Klapkalne