LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

Champions 2012


ST
1. Kristers Šmits - Melissa Bessonova
2. Artūrs Elīts - Karmena Ketija Pozņiaka
3. Adis Orda - Anastasija Bengarde
LA
1. Kristers Šmits - Melissa Bessonova
2. Adis Orda - Anastasija Bengarde
3. Artūrs Elīts - Karmena Ketija Pozņiaka
10d.
1.Kristers Šmits-Melisa Bessonova
2.Adis Orda - Anastasija Bengarde
3.Daņiils Bulajevs - Serafima Čistjuļina

ST
1. Vladislavs Pečens - Adrija Rebeka Andruškeviča
2. Romans Dobrecovs - Ksenija Madžule
3. Daniels Simsons - Sāra Zūberga
LA
1. Dmitrijs Gruzdevs - Luīze Kaščejeva
2. Ralfs Pļasunovs - Viviāna Stūrīte
3. Dāvis Rauza - Laura Karkovska
10d.
1. Vladislavs Pečens - Adrija Rebeka Andruškēviča
2. Romāns Dobrecovs - Ksenija Madžule
3. Daniels Simsons - Sāra Zūberga

ST
1. Iļja Davidovs - Katrīna Kora Klapere
2. Everts Gulbis - Gunta Anda Zabrauska
3. Andris Klievēns - Santa Šauere
LA
1. Kārlis Didrihsons - Elīna Kalvāne
2. Roberts Gints Bērziņš - Megija Dana Morīte
3. Everts Gulbis - Gunda Anda Zabrauska
10d.
1. Everts Gulbis - Gunta Anda Zabrauska
2. Roberts Gints Bērziņš - Megija Dana Morīte
3. Jānis Reinis Beikmanis - Annija Daniela Pivina

ST
1. Vjačeslavs Šuhtins - Anastasija Volkonska
2. Krists Čiapas - Anna Andreičuka
3. Vadims Kuzņecovs - Albīna Džalagonija
LA
1. Karols Junelis - Natalia Olga Szypulska
2. Krists Čiapas - Anna Andreičuka
3. Valters Jānis Frickauss - Līva Orleāne
10d.
1. Krists Čiapas - Anna Andreičuka
2. Aleksandrs Aņiščenko - Diāna Mackeviča
3. Vadims Kuzņecovs - Albīna Džalagonija

ST
1. Andrejs Rogovenko - Anna Vorončuka
2. Gerds Ivuškāns - Beate Katrīna Zeltiņa
3. Ilmārs Ozols - Santa Dmitrijeva
LA
1. Vjačeslavs Višņakovs - Terēza Kižlo
2. Jevgēņijs Suvorovs - Tina Bazokina
3. Marts Smolko - Viktorija Puhovika
10d.
1. Marts Puniņš - Dana Jākobsone
2. Kārlis Treijs - Anastasija Krivosheeva
3. Emīls Vīksniņš - Alīna Reķēna

ST
1. Indulis Martinsons - Baiba Martinsone
2. Romualdas Jokšas - Ilona Jokša
3. Valdis Reiters - Kristīne Vanaga
LA
1. Romualdas Jokšas - Ilona Jokša
2. Valdis Reiters - Kristīne Vanaga
3. Jānis Liepiņš - Gundega Liepiņa
10d.
1. Romualdas Jokšas - Ilona Jokša
2. Jurijs Nadiradze - Jeļena Krupenkina
3. Jānis Liepiņš - Gundega Liepiņa


Nr. Sacensību nosaukums, vieta (pilsēta, valsts) Sacensību datumi (precīzi) Sportista vārds, uzvārds, dzimšanas gads Izcīnītā vieta Svaru kategorija, disciplīna (cīņās, svarcelšanā, vieglatlētikā, peldēšanā, airēšanā, kanoe u.c. sporta veidos)
1 Pasaules Čempionāts Junioriem II (U15) Maskava, Krievija 24.03.2012 Iļja Davidovs (1997) Katrīna Kora Klapere (1997) 9 Standartdejas
2 Eiropas Čempionāts Pieaugušajiem Kambrila, Spānija 08.04.2012 Vjačeslavs Višņakovs (1991) Terēza Kižlo (1992) 10 Latīņamerikas dejas
3 Eiropas Čempionāts Pieaugušajiem Kambrila, Spānija 08.04.2012 Jevgēnijs Survorovs (1988) Tīna Bazokina (1988) 13 Latīņamerikas dejas
4 Pasaules Kauss Pieaugušajiem Maskava, Krievija 14.04.2012 Marts Puniņš (1992) Dana Jākobsone (1992) 3 Desmit dejas
5 Eiropas Čempionāts Pieaugušajiem Arhus, Dānija 21.04.2012 Marts Puniņš (1992) Dana Jākobsone (1992) 8 Desmit dejas
6 Eiropas Čempionāts Jauniešiem Kišiņeva, Moldova 28.04.2012 Krists Čiapas (1994) Anna Andreičuka (1995) 5 Standartdejas
7 Eiropas Kauss Pieaugušajiem Sudaka, Ukraina 16.06.2012 Kārlis Treijs (1992) Anastasija Krivosheeva (1992) 5 Standartdejas
8 Eiropas Čempionāts Jauniešiem Štutgartē, Vācijā 14.08.2012 Karols Artūrs Junelis (1995) Natalia Olga Szypulska (1995) 8 Latīņamerikas dejas
9 Pasaules Čempionāts Jauniešiem Šlādminga, Austrija 15.09.2012 Krists Čiapas (1994) Anna Andreičuka (1995) 4 Standartdejas
10 Pasaules Čempionāts Jauniešiem Pekina, Ķīna 22.09.2012 Valters Jānis Frickauss (1994) Līva Orleāne (1993) 6 Latīņamerikas dejas
11 Pasaules Čempionāts Jauniešiem Pekina, Ķīna 22.09.2012 Karols Artūrs Junelis (1995) Natalia Olga Szypulska (1995) 8 Latīņamerikas dejas
12 Pasaules Čempionāts Pieaugušajiem Pekina, Ķīna 22.09.2012 Andrejs Rogovenko (1986) Anna Vorončuka (1990) 6 Standartdeju Frīstails
13 Pasaules Čempionāts Pieaugušajiem Pekina, Ķīna 23.09.2012 Raimonds Andersons (1988) Olga Tikhonova (1989) 12 Latīņamerikas deju Frīstails
14 Pasaules Kauss Pieaugušajiem Honkonga, Honkonga 21.10.2012 Edgars Līnis (1990) Elīza Ancāne (1990) 11 Standartdejas
15 Pasaules Čempionāts Jauniešiem Maskava, Krievija 27.10.2012 Krists Čiapas (1994) Anna Andreičuka (1995) 4 Desmit dejas
16 Pasaules Čempionāts Junioriem II (U15) Rīga, Latvija 03.11.2012 Everts Gulbis (1997) Gunta Anda Zabrauska (1998) 8 Desmit dejas
17 Pasaules Čempionāts Pieaugušajiem Vīne, Austrija 17.11.2012 Marts Smolko (1990) Viktorija Puhovika (1988) 15 Latīņamerikas dejas
18 Pasaules Čempionāts Pieaugušajiem Vīne, Austrija 17.11.2012 Jevgēnijs Suvorovs (1988) Tina Bazikina (1988) 16 Latīņamerikas dejas
19 Eiropas Kauss Pieaugušajiem Veclāra, Vācija 01.12.2012 Marts Puniņš (1992) Dana Jākobsone (1992) 5 Desmit dejas
20 Pasaules Čempionāts Under 21 Rīga, Latvija 14.12.2012 Kārlis Treijs (1992) Anastasija Krivosheeva (1992) 3 Desmit dejas
21 Pasaules Čempionāts Under 21 Rīga, Latvija 14.12.2012 Marts Puniņš (1992) Dana Jākobsone (1992) 4 Desmit dejas
22 Pasaules Kauss Pieaugušajiem Rīga, Latvija 15.12.2012 Marts Smolko (1990) Viktorija Puhovika (1988) 3 Latīņamerikas dejas